logo
gr-1

$2 000 000+

Валового прибутку заробили для клієнтів

gr-2

18 міст

Територіальні охоплення для розвитку бізнесу

gr-3

3 країни

Допомогли клієнтам систематизувати бізнес

nav-dk
close

Внимание!



Мы хотим сообщить, что наша компания категорически не сотрудничает с государством-агрессором и не осуществляет никаких коммерческих, финансовых или иных взаимодействий с организациями, связанными с этим государством.



Наши принципы и ценности не позволяют нам поддерживать или сотрудничать с субъектами, которые способствуют или поддерживают агрессивные действия против нашей страны и её граждан.



Этот шаг направлен на поддержку нашего государства и защиту наших национальных интересов.

Наша компанія пропонує повний цикл послуг з лідогенерації й аналітики

Choose your language

Категорії
December 14, 2024

Аналіз соцмереж компаній виробників підлоги в Туреччині

Соцмережі є важливим інструментом для просування компаній, але часто компанії не використовують його потенціал повною мірою, тому конверсія рекламних компаній нижча, ніж мала б бути, а також не вибудовується в користувачів довіра до бренду.

https://systematia.com/images/blog/90/analiz-socmerezh-kompaniy-vyrobnykiv-pidlohy-v-turechchyni-256.jpeg

Аналіз соцмереж компаній підлогової індустрії в Туреччині показав наступні результати:

Країна: - - -
Кількість компаній: - - -
Дизайнер: - - -

Проведений аналіз 20 сторінок турецьких виробників підлоги показав, що більшість компаній так і не розуміють, як потрібно працювати з соцмережами у 2025 році

 

  • Візуальна єдність профілів: лише 40% профілів мають єдину візуальну тему, проте у 25% відсутня візуальна єдність, а у 35% — часткова.
  • Експертні пости: лише 2 компанії регулярно публікують експертні пости, 8 компаній — іноді, а 10 компаній взагалі не публікують.
  • Кількість публікацій за місяць: максимум публікацій у місяць — 26 (Karoistanbul). Більшість компаній публікують лише 0–6 разів на місяць.
  • Частота публікацій: 55% компаній мають низьку частоту публікацій, 15% — помірну, а 30% — високу.
  • Рекламна активність: 15% компаній запускають рекламу періодично, 10% — постійно, а 75% взагалі не використовують рекламу.
  • Рекламні креативи: середня кількість креативів — 6,5. Відсутня реклама у форматі користувацького контенту (UGC), що значно знижує залучення.
  • Публікації виконаних об'єктів: 30% компаній часто публікують виконані об'єкти, але 55% компаній роблять це лише іноді.
  • Історії: 65% компаній не ведуть історії або роблять це нерегулярно, а лише 35% компаній роблять це регулярно.
  • Хайлайти: 65% компаній мають добре оформлені хайлайти, 10% — не мають їх взагалі, а 25% — погано оформлені.
  • Опис профілів: 30% профілів мають невизначене УТП (унікальну торгову пропозицію), але лише 20% включають цифри, що могли б підвищити довіру.
  • Розважальні пости: 90% компаній не публікують розважальні пости.

Наші спеціалісти онлайн

Залишіть свій номер та спеціаліст зв’яжеться з вами впродовж 30 хв.

Ось що ми маємо: з 20 компаній в Туреччині лише 10% регулярно публікують експертні пости, а більшість компаній постять менше ніж 6 постів на місяць. Це говорить про низьку активність, і не дає змоги отримати довіру у потенційних клієнтів. 15% компаній запускають рекламу час від часу, а 75% взагалі її не використовують, і це обмежує їхню впізнаваність. Бізнеси, які не інвестують в контент і не використовують всі можливості соцмереж, втрачають шанс на побудову міцних зв'язків зі своєю аудиторією.